1549 - Soppservis Gustavsberg

787520

GUSTAVSBERG, soppservis, Soupe Cuisine, porslin, 76 + 1 delar, bestående av soppskålar med undertallrik samt Dualit elektrisk soppvärmare i samma stil, 1900-/2000-tal

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1549 - Soppservis Gustavsberg

Budhistorik (14 bud)
0
6164574
6164395
1 900
6160521
1 800
6160521
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: