Peder Josefsson träsnitt

787491

PEDER JOSEFSSON, träsnitt, "Lou-lan II", signerad och numrerad 30/40, 39 x 119 cm.

Ej examinerad.

Geijersgatan 14, Göteborg

Peder Josefsson träsnitt

Budhistorik (2 bud)

6116095
6113813

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.