Lars Jonsson

787485

LARS JONSSON, fåglar på stenstrand, offsettryck, signerad och numrerad 114/200, bildstorlek 39 x 56 cm.

Gulnad.

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Jonsson

Budhistorik

2020-08-05 kl 13:22
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.