1661 - Allmogekeramik

787448

ALLMOGEKERAMIK, 8 delar, saltglaserat stengods, bemålat och glaserat lergods, bl a Wallåkra, höjd upp till 21, Ø 48 cm

Bruksslitage, skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gården, Diverse

1661 - Allmogekeramik

Budhistorik (10 bud)
0
950
6164289
950
6164541
900
6164289
850
6164539

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK: