1548 - Allmogekeramik

787444

ALLMOGEKERAMIK, 5 delar, glaserat lergods, kanna, krus, burkar, 1900-tal, höjder 13 - 20 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1548 - Allmogekeramik

Budhistorik (7 bud)
0
6163049
600
6145024
550
6145024
500
6135489
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: