1547 - Thebe bestick

787401

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, ca 100 blandade delar, rostfritt stål, omkring 1900-talets mitt, Gense, längder 11 - 19,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1547 - Thebe bestick

Budhistorik (17 bud)
0
6160828
1 600
6163284
6160828
6160036

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: