1546 - Bestick Thebe

787360

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 62 delar, rostfritt stål, bestående av 20 knivar, 20 gafflar, 20 skedar samt 2 smörknivar, omkring 1900-talets mitt, Gense, längder 17,5 - 19,5 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1546 - Bestick Thebe

Budhistorik (26 bud)
0
6165100
6164770
6144654
1 900
6164761
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: