1545 - Bestick Thebe

787352

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 65 delar, bestående av 24 knivar med kort blad, 24 gafflar, 15 matskedar och 2 smörknivar, Gense, omkring 1900-talets mitt, längd 17 - 18,5 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
65 delar

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren

1545 - Bestick Thebe

Budhistorik (3 bud)

0
700
6160232
6085637
6080484

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK: