1544 - Bestick Thebe

787339

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 65 delar, bestående av 24 knivar, 24 gafflar, 15 skedar, 2 smörknivar, längd 17 - 19,5 cm, Gense, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1544 - Bestick Thebe

Budhistorik (23 bud)
0
2 400
6164538
6165084
6164538
6165003
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 296 USD
Utropspris SEK: