Ray Stalje oljemålning

787323

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och blått, olja på duk, signerad, 81x 65 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (7 bud)
6120113
600
6118910
550
6118696
500
6116361
450
6114948

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.