Ray Stalje

787321

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Kåkar" eller "Skymningshus", signerad, daterad -02, bildmått 60x73 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (3 bud)

6119094
6113808
6113808

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.