Ray Stalje

787314

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Blå trianglar", signerad, daterad -89, bildmått 60x73 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (14 bud)
6120028
6119091
950
6120026
950
6119091
900
6120023
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.