Ray Stalje

787253

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 73x60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (13 bud)
6120066
850
6119801
6120011
6119801
750
6120006
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.