Ray Stalje oljemålning

787242

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, blått och svart, olja på duk, ej signerad, 84 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6119980
6118928
6118033

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.