Ray Stalje

787221

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, signerad, bildmått 92x85 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (14 bud)
6119658
1 400
6119902
1 300
6119658
6119393
6119649

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.