Ray Stalje

787218

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 90x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (20 bud)
6118940
6119930
6118940
1 900
6119918
1 800
6118940
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.