Ray Stalje

787214

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Resa i farled", osignerad, bildmått 145x115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (18 bud)
6119779
6119716
6119522
6119424
950
6119521
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.