Ray Stalje oljemålning

787213

RAY STALJE (född 1947): Figurkomposition , olja på duk, ej signerad, 130 x 150 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6119887
1 600
6119886
6119886
6119882
6119826

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.