Ray Stalje

787212

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 115x100 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (5 bud)
6119418
700
6118833
650
6118833
500
6119416
450
6118833

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.