1540 - Speglar

787162

SPEGLAR, 2 st, 1 spegel i rokokostil, träskuren, bronserad, 2000-tal, ca 70 x 80 cm, 1 spegel med bronserad dekor i pastellage, tidigt 1900-tal, eklektisk stil, ca 55 x 62 cm

Bruksspår respektive slitage / avslag

Speglar, Gamla kassan, Källaren

1540 - Speglar

Budhistorik (25 bud)
0
2 400
6164938
2 400
6158656
6158427
6158637

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: