Senjugend

787161

LOCKDOSOR, 2 st, FAT PÅ FOT, tenn, senjugend, 1920/30-tal, naturalistisk dekor, hamrade ytor en lockdosa med dekor av pärlstav, höjd 7-8,5 cm.

Slitage, bucklor.

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Senjugend

Budhistorik (1 bud)

6125699
2020-08-08 21:25:13

2020-08-09 kl 10:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.