1538 - Spillkum och skålar flintgods

787154

SPILLKUM och SKÅLAR, 4 + 4 st, flintgods, ca 1900, höjder upp till 24, Ø upp till 34 cm

Bruksslitage, repor

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (37 bud)
0
6165119
3 800
6164565
3 600
6164633
3 600
6164565
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK: