Serveringsvagn 1950-tal

787146

SERVERINGSVAGN, 1950-tal, bambu och rotting, löstagbar glasad bricka, på hjul, längd 71 cm, bredd 43 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage.

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Serveringsvagn 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
6126921
600
6126854
550
6120361
500
6123489
500
6120361

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.