1533 - Remmare

786951

REMMARE, 16 st, grön glasmassa, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 19 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas, Gamla kassan, Källaren

1533 - Remmare

Budhistorik (21 bud)
0
2 800
6162056
2 800
6161775
2 600
6162055
2 600
6161775
2 400

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK: