1532 - Vitvinsglas / remmare

786942

VITVINSGLAS / REMMARE, 62 st, cuppor i klart glas, stam och fot i grönt glas, 1900-tal, höjd ca 20 cm

Smärre bruksspår, enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas, Gamla kassan, Källaren

1532 - Vitvinsglas / remmare

Budhistorik (24 bud)
0
4 600
6161981
4 200
6161923
6161978
6161923
3 200

Slutpris SEK:
4 600
469 EUR, 567 USD
Utropspris SEK: