Ray Stalje olja på duk

786823

RAY STALJE (född 1947); olja på duk, komposition i grått och vitt, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på duk

Budhistorik (5 bud)
6119410
650
6119452
600
6119410
550
6119449
500
6119410

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.