Ray Stalje oljemålning

786821

RAY STALJE (född 1947): Komposition, olja på duk, ej signerad, 105 x 115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6119854
500
6119852
450
6119851
6119842
6109365

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.