Ray Stalje olja på duk

786819

RAY STALJE (född 1947); olja på duk, komposition i svart och rött, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på duk

Budhistorik (2 bud)

6119836
6119360

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.