Ray Stalje oljemålning

786812

RAY STALJE (född 1947): Komposition i lila, blått grått och gult, olja på duk, ej signerad, 121 x 100 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6119799
1 300
6119791
6119798
6119791
6119014

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.