Ray Stalje olja på duk

786802

RAY STALJE (född 1947); olja på duk, komposition i svart, turkosgrönt och rosa, osignerad, 60x80 cm.

Fint skick.

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje olja på duk

Budhistorik (1 bud)

6119639
2020-08-06 10:28:53

2020-08-06 kl 11:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.