Ray Stalje oljemålning

786794

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och grönt, olja på duk, ej signerad, 101 x 101 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6119591
6119679
6119591

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.