Ray Stalje

786784

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, figurkomposition utan titel, osignerad, bildmått 143x87 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (18 bud)
6119594
4 600
6119551
4 400
6119551
3 800
6118936
3 600
6119548
3 400

Slutpris SEK:
4 600
473 EUR, 539 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.