Bägare silver

786765

BÄGARE, 5 st, silver, Sverige, 1900-tal, höjd 4-12,5 cm, vikt 242 gram.

Bruksslitage, gravyr, en bägare med buckla på fotringen.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Bägare silver

Budhistorik (11 bud)
6112644
850
6125546
6112644
750
6123652
700
6112644
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.