Ray Stalje

786731

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 80x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik

2020-08-06 kl 10:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.