Ray Stalje oljemålning

786721

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, olja på duk, ej signerad, 84,5 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6119576
500
6119575
450
6119573
6119530
6111721

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.