Ray Stalje oljemålning

786716

RAY STALJE (född 1947): komposition i rött, olja på duk,j signerad och daterad 2010 á tergo, 65 x 54 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (16 bud)
6118935
2 600
6118890
2 400
6118890
1 700
6118934
1 600
6118890

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.