Ray Stalje oljemålning

786708

RAY STALJE (född 1947): "Body Builder", olja på duk, ej signerad, 85 x 77 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6118745
2020-08-05 22:19:54

2020-08-06 kl 10:02
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.