Ray Stalje

786695

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Syner", signerad, daterad 1990, bildmått 70x95 cm

Ingår i tema "Ray Stalje"

Framstår i gott skick

Konst, Nutida, Tema

Geijersgatan 14, Göteborg

Ray Stalje

Budhistorik (24 bud)
6119558
6119556
6119545
1 900
6119555
1 900
6119545
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.