1173 - Väskor / korgar 1800-/1900-tal

786302

VÄSKOR, 2 st, flätad pil och rot med skinndetaljer, delvis svärtade, 1800-/1900-tal

Slitage, skador

Vintage Fashion, Väskor, accessoarer, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

Budhistorik (8 bud)
0
6161223
6160631
950
6160631
650
6146882
600

Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: