1524 - Väskor / korgar 1800-/1900-tal

786301

VÄSKOR / KORGAR, 6 st, flätade i bl a halm och pil, med detaljer i skinn och metall

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (21 bud)
0
6082264
6164310
6082264
6164308
1 900

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK: