1172 - Väskor 1800-/1900-tal

786298

VÄSKOR / KORGAR, 5 st, flätade i bl a korg, halm, bambu, detaljer i skinn och metall, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 5 cm

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

1172 - Väskor 1800-/1900-tal

Budhistorik (8 bud)
0
950
6161202
850
6161183
6160867
750
6160867
450

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK: