1523 - Sideboard 1800-tal

786297

SIDEBOARD, William and Mary-stil, fanerat i olika träslag svarvade ben på kopplat underrede, 3 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-tal, England, höjd ca 68, 166 x 52 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1523 - Sideboard 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
0
4 600
6163648
4 600
6163494
4 400
6163647
4 200
6163494

Slutpris SEK:
4 600
475 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:
6 000