1521 - Restaurangskylt

786280

SKYLT, tredimensionell, för utskänkningsställe, föreställande druvklasar och vinblad, skuret trä, bemålad och bronserad, 1800-tal, höjd ca 70, Ø 40 cm

PROVENIENS: Vinhandel i Köpenhamn

Bruksspår

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1521 - Restaurangskylt

Budhistorik (52 bud)
0
22 000
6164129
11 000
6159226
10 500
6164128
10 500
6159226
10 000

Slutpris SEK:
22 000
2 108 EUR, 2 475 USD
Utropspris SEK:
6 000