Hugo Öfverström olja på duk

786277

HUGO ÖFVERSTRÖM, (1900-1973); olja på duk, fiskebåtar och ekor vid brygga, signerad, 66x88 cm.

Hål i duk, i övrigt fint skick.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Hugo Öfverström olja på duk

Budhistorik (8 bud)
6125041
1 700
6125040
1 600
6125039
6125036
6125035
750

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.