1518 - Skåp 1800-/1900-tal

786268

SKÅP, nyrenässans, fanerat i ek, betsat, dörrpar, bakomvarande inredning med flyttbara hyllor och 2 lådor, 1800-/1900-tal, höjd ca 215, 127 x 64 cm

Bruksslitage, maskstunget

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1518 - Skåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (11 bud)
0
6154259
6158535
750
6154259
700
6158534
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: