Lars Falk olja på duk

786257

LARS FALK (1922-2018); olja på duk, stilleben med fiol, olja på duk, signerad, 48x67 cm.

Fint skick.

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Falk olja på duk

Budhistorik (1 bud)

6114885
2020-08-04 13:54:28

2020-08-08 kl 20:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.