1517 - Byrå England

786174

BYRÅ, stor modell, bonad ek, detaljer i mässing, 5 lådor, 1800-talets första hälft, sannolikt England, höjd ca 124, 124 x 57 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1517 - Byrå England

Budhistorik (15 bud)
0
6156399
6157384
6156399
1 900
6155567
1 800

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK: