1516 - Tamburmajor wienerstil

786153

TAMBURMAJOR, wienermodell, varmböjd bok, 1900-talets första hälft, sannolikt Thonet, höjd ca 205, Ø 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

1516 - Tamburmajor wienerstil

Budhistorik (26 bud)
0
2 600
6164533
6164944
6164533
1 900
6164942
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: