1515 - Fotskrapa och paraplyställ

786150

FOTSKRAPA och PARAPLYSTÄLL, bemålat gjutjärn respektive mässing, 1900-tal, höjder ca XX respektive YY cm, medföljer hemmasnidad trästav

Bruksslitage

Diverse, Hem, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (6 bud)
0
850
6164824
550
6163856
500
6163856
450
6163030

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK: