1512 - Huggblock restaurangmodell

786135

HUGGBLOCK, restaurangmodell, block i björk, underrede i furu, låsbara gummihjul, 1900-talets andra hälft, höjd ca 90, 41 x 41 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (30 bud)
0
6146045
6094641
3 800
6146043
3 600
6094641
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK: